Değişim & İade

Satın aldığınız ürünün değişimi

Ürün değişim talepleriniz için Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünün iadesi

Aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren cayma hakkını kullanarak 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası firmanıza düzenlenmiş satış faturası ile aynı tutarda ürün birim Fiyat + KDV şeklinde kesilmelidir.

Ücret iadesi

Cayma hakkınızı, aldığınız ürünün teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde kullanabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullandığınız tarihten itibaren 10 gün içinde ürünü, masrafları size ait olmak üzere göndermeniz gerekmektedir. Cayma hakkının kullanıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde sizden tahsil edilen tüm ödemeler iade edilecektir.

İade Şartları

İadeler orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu açılmış ancak (orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) yeniden satılabilme özelliğini kaybetmemiş durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilecek fakat, tüketici mevzuatı gereği ilgili tutarlar ürün bedelinden düşülecektir. İade etmek istediğiniz ürünler ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Bu gibi durumlarda anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderim yapmanız gerekmektedir. Aksi durumda kargo tarafınıza geri döneceğinden iki kat kargo ücreti tarafınıza yansımaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır.