Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Ödeme bölümünde sipariş tutarınızı Kredi Kartı (tek çekim veya taksitli) ile  ödeyebilirsiniz.

Şirket Ünvanımız: MENTAL YAPI OTOMOTİV SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş

Kredi Kartı Ödemesi

Ödeme ekranında hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı seçtikten sonra taksit adetini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Ödeme işleminde kullandığınız tüm sayfalar SSL şifrelemesi ile %100 güvenlidir. Kredi kartı ödemelerinizde güvenliğiniz için Banka sanal POS ve PayU sanal POS’ları kullanılmaktadır. Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır. Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. ‘Siparişi Onayla’ butonuna basarak siparişinizi sonuçlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü gösteren fatura örneği karşınıza gelecektir.

Kredi kartı işlemlerinde 3 Boyutlu Güvenlik kullanılmaktadır.

Visa ve Mastercard’ın uluslararası geçerliliği olan bu 3D Güvenlik sistemi, internet alışveriş dünyasının 3 boyutu olan müşteri, kart sağlayıcısı banka ve işyeri arasındaki bilgi akışını alışveriş esnasında özel şifre ve anahtarlar sayesinde güvenle sağlar. Kişisel Güvenlik Mesajı çalıştığımız Yapı Kredi Bankası tarafından alışveriş sırasında sizlere gösterilir. Böylece kartın, kart sahibi haricinde başkaları tarafından kullanılması önlenmiş olur.

Kart hamili, Kişisel Güvenlik Mesajı adı verilen kendine özel bilgiyi güvenli sitelerden yaptığı alışverişler esnasında görecek ve sitenin gerçek olduğunu anlayacaktır.

Aynı şekilde kart hamili cep telefonuna gelen 3 Boyutlu Güvenlik şifresini girerek işlemini onaylayacak, böylece kendini tanıtacaktır.