Sipariş & Kargo

Üyelik & Sipariş

Siparişleriniz tamamen kapalı kutularda, taşıyan personelin içinde ne olduğunu bilmediği ve fatura açıklamasında “giyim”, “kişisel bakım ürünü” gibi içeriğin anlaşılması güç şekliyle yazılmaktadır.

Sitemize üye olmadan da alışveriş yapılabilmektedir. Ancak, üye olmanız daha sonra siparişinizi takip edebilmeniz ve avantajlı koşullarda alışveriş yapabilmeniz için yararınızadır. Sipariş onay ekranı siparişlerinizin tüm ayrıntılarını görebileceğiniz ve ödeme işleminden sonra siparişinizi takip edebileceğiniz sipariş numarası ekranını görüntüleyeceksiniz. Alışverişinizi başarılı bir şekilde tamamladığınızda “Teşekkür ederiz. Siparişiniz alınmıştır.” mesajı görüntülenecektir.

Kargo

Sipariş ettiğiniz ürünler tamamen gizli kutularda, kargo firmasının içinde ne olduğunu bilmediği şekilde ve Kredi Kartınızda PayU / Mental Yapı Otomotiv Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. yazacak şekilde gönderilmektedir. Dilerseniz Yurt İçi Kargo’nun dilediğiniz Şubesinden kendinizde şahsen ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Ürünlerinizi size en iyi koşullarda ulaştırmak üzere anlaşmalı Kargo Firmalarımızla gönderim yapıyoruz.  Ürünleriniz siparişinizin ödemesi tamamlandıktan sonraki iş gününde kargo firmasına teslim edilmekte ve bulunduğunuz ile göre 1 ile 3 gün arasında tarafınıza ulaşmaktadır.